Ср. Май 22nd, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Купити ліс-кругляк у Київській області на електронній біржі

1 min read

Закупівля круглого лісу в Київській області та інших регіонах України прозоро через електронні аукціони. Реформа набула чинності у минулому року.

Раніше, від землі до металобрухту, було багато аукціонних товарів для публічних торгів, А тепер сюди додають необроблену деревину. Наша країна повинна внести такі зміни, щоб позбавити Лісовий ринок від корупції і тіньових планів.

«Куплю деревину в Київської області» викликала масові запити в Інтернеті.

Прозорість у процесі впровадження круглого лісу є метою цієї реформи. У наш часмайже половина тіньового ринку України становить 18% від загального. Лісові та деревообробні компанії зазвичай ведуть переговори безпосередньо один з одним, і останні фактично закуповують сировину за собівартістю. Цей процес завдає шкоди економіці країни, тому що в результаті держава втратить мільйони гривень.

Де купити ліс-кругляк в Україні та інших регіонах

Електрона біржа абсолютно прозора та чесна. Продажі продуктів з деревинипроходять по правилам та контролюються державою. Контроль іде від вирубки до досягнення угоди з переможцем торгів. Це унеможливлює корупційні плани та незаконні змови. Всі дані, а саме вартість товарів, їх кількість і переможець аукціону, знаходяться в базі даних. Ці данні може глянути будь який учасник.

Круглий ліс, вироблений виробниками Київської області, використовується на електронних аукціонах з річною виручкою 9 млн гривень. Ці організації повинні продати не менше 22% від загального обсягу вирубаної деревини.

Сайт Генеральної біржі України пропонує вам стати його клієнтом і придбати всі види необробленої деревини. Вам потрібно лише натиснути на процедуру реєстрації, потім сплатити реєстраційний та гарантійний збори, і ви відразу ж отримаєте доступ до поточного аукціону.

Детальніше: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-lis-kruglyak-u-kiivskij-oblasti-na-prozoroprodazhi/

Copyright © All rights reserved.