Ср. Май 22nd, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Купити металобрухт в системі Прозорро

1 min read

По всій планеті широко застосовується збір вторсировини і його подальша переробка: багато державних установ відкривають лоти для продажу металобрухту на ДП «Прозорро.Продажі» – це забезпечує збереження природи і отримання прибутку не з основного джерела. У металобрухт www.uub.com.ua/prozorro/sale/metalobruht/ від промислового виробництва включаються цілі вироби або їх деталі з кольорового або чорного металу (його сплавів), малопридатні для подальшого застосування через знос, відсутність деталей або моральної застарілості.

У більшості організацій, включаючи і не належать до великої промисловості, металеві відходи збираються після ремонту, перепризначення або демонтажу нежитлових будівель, брухту транспортних засобів. Розміняти ці відходи на грошові кошти дуже нескладно – реалізація металобрухту на «Прозорро.Продажі» включає і спосіб позбавлення від зайвих «об’єктів» і до того ж дозволяє отримати за це чималі гроші.

Продаж брухту металевих виробів на електронних торгах «Прозорро.Продажі» 

Завдяки прозорості і справедливості системи електронних торгів «Прозорро.Продажі» стрімко заслужили довірливе ставлення в суспільстві – зараз на цих майданчиках можна купити практично все, від машини з нульовим пробігом, до дозвільного документа на отримання нафти і газу з надр землі. Продаж брухту металевих виробів державних підприємств на певних майданчиках працюють в режимі реального часу «ПроЗорро.Продажі», наприклад, УУБ, допомагає дуже швидко знаходити покупців брухту і ще збувати стали непотрібними комусь речі по сильно низькими цінами.

На сайті «Української універсальної біржі» можна купити лом кольорових і чорних металів. Здебільшого в ProZorro.Sale лом металевих виробів відкривають для лота у вигляді залізного, і чавунного брухту і відходів нержавійки, що продаються за вагою. Лом з кольорових металів включає відходи з міді і алюмінію, лом виробів з титану, свинцю і магнію. Таким чином, на ресурсі УУБ — офіційної майданчики електронних торгів ProZorro.Sale – збуваються такі види брухту металевих виробів:

  • кольоровий і чорний (алюмінієвий, мідний, латунний) металобрухт за вагою:
  • вдруге перероблене сировина металу;
  • дроти з міді з ДВС (двигун внутрішнього згоряння) транспортних засобів;
  • кабельні кольорові метали;
  • застарілі транспортні засоби.

Лом кольорових і чорних металів на «Прозорро.Продажі» дуже затребуваний – його часто набувають підприємства легкої та важкої промисловості для свого виробництва, оскільки щодо якості знову переплавлений лом нічим не гірше нового сплаву. 

Copyright © All rights reserved.