Пн. Июн 24th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Майбутнє Ефіру та Біткоіна

1 min read

Згідно з даними, отриманими від криптовалютних трейдерів та інвесторів, Ethereum є явним фаворитом для крипто інвесторів у 2022 році. Вражаючі 80,8% наших учасників вважають, що Ethereum перевершить біткоін у зростанні до кінця року.

Багато експертів вважають, що ринкові цикли Біткоіна обертаються навколо «халвінгу», який скорочує винагороду за блок Біткоіна вдвічі для майнерів приблизно кожні 4 роки. Таке зниження швидкості надходження нової валюти на ринок призводить до дещо передбачуваної кризи пропозиції. Біткоін був випущений в 2009 році, а Ethereum пішов за ним через 4 роки в 2013 році — на 1 ринковий цикл пізніше. За оцінками, з кожним ринковим циклом відстань від справедливої ​​вартості зменшується, а отже, зменшується і можлива дохідність інвестицій. Виходячи тільки з цього, випливає, що потенційна прибутковість біткоіна цього року набагато нижча, ніж потенційна прибутковість Ethereum.

Де буде біткоін?

Зараз купити біткоін через https://www.bybit.com/ru-RU/ та інші майданчики хочуть багато крипто інвесторів. Враховуючи просідання у вартості, він почав цікавити навіть тих, хто був далекий від криптовалюти. Адже як відомо, у своїй історії біткоін вже не раз втрачав свою вартість, але потім щоразу повертався і підкорював нові вершини. Згідно з результатами опитування, інвестори, як і раніше, налаштовані дуже оптимістично стосовно біткоіну: більшість опитаних прогнозують, що біткоін закінчить рік на рівні понад 55 тис. доларів. Тільки 12,8% респондентів вважають, що біткоін завершить рік нижче за відмітку $55 тис. Однак цей прогноз може виявитися недостатньо оптимістичним, оскільки багато експертів ставлять цінові цілі набагато вище за запропоновані варіанти, навіть до $300 000. Залежно від часу вершини ринкового циклу, технічний аналіз зовсім на виключає ці рівні.

Де виявиться Ethereum?

Респонденти продовжували виявляти любов до Ethereum у своїх цінових прогнозах на кінець року. Тільки 20,5% крипто інвесторів вважають, що Ethereum завершить рік нижче за $4k, а 11,8% заявили, що Ethereum завершить рік вище за $10k. Більшість вважає, що ETH завершить рік у діапазоні $6-10 тис. Ці результати не виключаються і технічним аналізом. Варто зазначити, що історично склалося так, що в грудні Ethereum втрачав свої позиції по відношенню до BTC, а потім досягав свого ринкового циклу на початку наступного року, вже після того, як біткоін досягав свого піку.

Біткоін або Ethereum?

Якщо ви вже володієте однією з цих двох монет, наші респонденти рідко рекомендують продавати їх, проте біткоін знову виявився менш привабливою інвестицією. Понад чверть інвесторів все ще хотіли купити біткоін за ціною близько 55 тисяч доларів, коли проводилося це опитування. Можливо, Елон дав другий шанс тим, хто раніше не наважувався прийняти таке рішення.
Придбати криптовалюту можна на сучасній біржі https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут на вас чекають різні монети, котрі можуть принести вам прибуток у перспективі.

Copyright © All rights reserved.