Вт. Июн 18th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Напрямки роботи та плюси діяльності Асоціації

1 min read

Асоціація «Біржових та електронних майданчиків» є інтеграцією сучасних електронних торгово-закупівельних систем. Це добровільне об’єднання некомерційних та комерційних організацій, які знаходяться на території України.  Головна мета даної Асоціації полягає в створенні та успішному функціонуванні майданчиків одного інтерактивного простору. Завдяки цьому користувачі об’єднують в глобальному плані всі зусилля сучасних торгових систем.

Напрямки роботи Асоціації

Члени Асоціації володіють великою кількістю інформації, а також незрівнянно більшими можливостями майданчика для вигідної реалізації продукції. Завдяки вступу в систему Асоціації кожен член може ввійти в інформаційний електронний простір державного масштабу. Це можливо завдяки багатофункціональності розгалуженої електронної системи. Ознайомитися з особливостями системи можна на сайті aeaep.com.ua.

Асоціація дозволяє:

  1. Отримувати актуальні та якісну інформацію щодо закупівель.
  2. Сформувати ефективну систему для регулювання корпоративних та державних закупівель.
  3. Створити високоякісний інформаційний простір для користувачів, незалежно від місця знаходження.
  4. Провести стандартизацію роботі сучасних електронних площадок.
Planning

На сьогодні Асоціація охоплює електронні площадки, які спеціалізуються на розміщенні вигідних замовлень для приватних та державних потреб.

Головні плюси

Завдяки співпраці з Асоціацією кожен клієнт може розраховувати на додаткові можливості:

  • Отримувати дані щодо нових електронних аукціонів.
  • Отримувати інформацію про тендери на приватні та державні замовлення, щоб своєчасно прийняти в них участь.
  • Володіти інформацією щодо надійних торгових площадок країни.
  • Побачити конкурентні переваги та оцінити основі плюси.
  • Зменшити часові та фінансові затрати.

Завдяки чесній та прозорій роботі Асоціації у суспільства зароджується довіра до даного типу ринкових відносин. Кожного дня велика кількість компаній приєднуються до торгів, оформлюють договори з іншими підприємствами. В результаті продажу через офіційні електронні майданчики державного майна, держава отримає прибуток в максимально короткі терміни. Також вдається уникнути незаконних спекуляцій, а стратегічні запаси не будуть продані за штучно заниженими цінами. Система постійно розвивається та приймає нових учасників.

Copyright © All rights reserved.