Вт. Июн 18th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Основні види криптовалют

1 min read

Хоча зараз існують сотні криптовалют, інтерес трейдерів зосереджений навколо основних монет і токенів. До списку найпопулярніших криптовалют входить біткоін, який вважається оригінальною криптовалютою. В результаті «жорсткого форку» в оригінальному блокчейні біткоіну, біткоін розгалужився на дві нові додаткові віртуальні монети: Bitcoin Cash та Bitcoin Cash ABC. Інші популярні криптовалюти, які часто торгуються на криптовалютних біржах та онлайн-платформах для торгівлі CFD, включають Ethereum та Litecoin.

Популярні криптовалюти можна поділити на кілька основних типів. Є ті, які мають стати альтернативою фіатним валютам. До них відносяться біткоін, Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Cash ABC та Litecoin. Ethereum, з іншого боку, призначений лише для витрати на використання платформи смарт-контрактів Ethereum, яка може бути використана для створення децентралізованих програм (Dapps). Тому Ethereum вважається скоріше «корисним токеном», ніж валютою. Нарешті існує індекс Crypto 10, який можна порівняти з фондовим ринком або валютним індексом, але він складається з 10 найбільших і найбільш ліквідних криптовалютних активів. Торгувати різними монетами можна на https://www.bybit.com/kk-KZ/

Біткоін (BTC)

У 2008 році біткойн або BTC став першою криптовалютою, яка була представлена ​​світу. Ця криптовалюта першою застосувала технологію блокчейн. Сьогодні біткоін став однією з найцінніших криптовалют в індустрії, його вартість перевершує навіть вартість золота.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash – це результат хард-форка, який відбувся на оригінальному блокчейні Bitcoin у серпні 2017 року. Ця зміна була спробою створити більші блоки на оригінальному блокчейні, що дозволило прискорити обробку транзакцій.

Bitcoin Cash ABC (BAB)

Результат ще одного «жорсткого форку», цього разу у блокчейні Bitcoin Cash 15 листопада 2018 року. Хард-форк став результатом оновлення програмного забезпечення блокчейну Bitcoin Cash, яке хотів запровадити Bitcoin Cash Adjustable Blocksize Cap (звідки і походить «ABC»). На той момент Bitcoin Cash Adjustable Blocksize Cap був найбільшим програмним клієнтом блокчейну. Метою оновлення було запровадження можливості для безготівкових транзакцій, таких як смарт-контракти та послуги передбачення оракула. Ті, хто стояв за форком, також хотіли замінити канонічний порядок транзакцій топологічним порядком транзакцій.

Однак не всі учасники, або вузли мережі Bitcoin Cash погодилися на оновлення, тому, коли оновлення були введені, стався ще один жорсткий форк, в результаті якого з’явилася Bitcoin Cash ABC.

Зараз біткоін купити може кожен, адже у вашому розпорядженні сотні різноманітних криптовалютних майданчиків, таких як https://www.bybit.com/uk-UA/. Завдяки цьому ви вже сьогодні можете почати інвестувати в криптовалюти або навіть спробувати себе в ролі справжнього трейдера.

Copyright © All rights reserved.