Сб. Июл 20th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Продам пиловник сосни на майданчику Prozorro.Sale

1 min read

Пиловник, або ділова деревина, являє собою колоду з корою, неідеально круглої форми, з конусністю вище, ніж у стройового лісу, призначене для подальшої обробки або розпилювання. Пиловник служить сировиною для виробництва обрізного і необрізного пиломатеріалу і оциліндрованих колод. По породі розрізняють пиловник хвойний і листяний. Норми хвойного пиловника представлені в ГОСТ 9463, а листяного регламентується ГОСТ 9462. Згідно зі стандартами пиловник обох порід поділяють по товщині на дві групи: середній — від 14 до 24 см і великий — від 26 см і більше з градацією 2 см.Товщина пиловника відповідає його діаметру в вершинному торці.

Довжина пиловника для вироблення пилопродукції внутрішнього споживання наступна: хвойні породи — від 4 до 6,5 м; м’які Листяні породи і береза — не менше 3 м (з градацією в обох випадках 0,5 м); тверді Листяні породи — не менше 1 м (з градацією 0,1 м). Довжина пиловника хвойних порід для експортної пилопродукції Північної сортування становить від 3,9 до 7,5 м (з градацією 0,3 м). Пиловник повинен мати припуск по довжині 3…6 см, який в розрахунок довжини не входить. За якістю деревини пиловник поділяють на 1, 2 і 3-й сорти.

Для чого використовують пиловник?

В основному він призначений для виготовлення самих різних пиломатеріалів, які будуть задіяні в численних сферах народного господарства — від будівництва будинків до виробництва тари. Також використовується для резонансних, авіаційних деталей, шпал, лижних заготовок, олівців та іншої продукції.

У кількість пиляних матеріалів, отриманих на основі кряжів, традиційно входять (в залежності від типу поперечного перерізу):

  • брусок;
  • дошка;
  • бруси.

Найчастіше на їх виготовлення йде пиловник з кедра, ялиці, ялини, сосни (хвойні породи), осики, вільхи, липи, берези, ясена, бука, дуба (Листяні дерева) відповідного розміру.

Купити пиловник сосни на офіційному майданчику Прозорро.Продажі

Наш електронний сервіспрацює вже багато років. За цей час ми змогли реалізувати сотні кубів деревини українським підприємцям.

За подробицями переходьте за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-pilovnik-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprodazhi/.

Copyright © All rights reserved.