Сб. Июл 20th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Проведення персональних консультацій зі спеціалістом у Львові

1 min read

Кожна сучасна людина щодня стикається з великою кількістю різноманітних ситуацій та емоцій. Вони можуть бути як радісними, так і зовсім негативними. Деякі здатні навіть повністю зламати силу людини,  розбити їй серце, чи втратити віру в себе.

Люди потребують підтримку від інших людей, своїх рідних, адже складні моменти самому дуже складно пережити. Необхідно постійно контролювати своє становище та не допускати максимального занепаду й опускання рук. Необхідно вчасно приходити до психолога, аби вирішити усі проблеми, поки вони не пустили ще більше коріння в душу людини.

В Україні є велика кількість спеціалістів, але у Львові найкращим та кваліфікованим є саме Анастасія Панасюк. Ще з 2014 року вона приймає людей, сім’ї з дітьми, пари та проводить велику кількість різноманітних вебінарів, семінарів та тренінгів. Психолог у Львові має свій власний офіс за адресою вул. Джерельна 69.

Основні проблеми клієнтів

Серед самих поширених проблем людей, що звертаються до спеціалістів відзначають:

  • Різні види комплексів;
  • Депресія;
  • Панічні атаки;
  • Постійний страх, сум’яття чи тривога;
  • Проблеми з рідними у побуті;
  • Розбіжності з колегами та однолітками;
  • Невпевненість у власних рішеннях та діях;
  • Страх створення комунікації з людьми;
  • Не вміння розуміти власні думки, потреби та бажання.

Ці та ще декілька «симптомів» означають необхідність у розмові із професійною людиною, яка точно зможе допомогти в таких ситуаціях.

Професійна консультація. Як проходить?

Коли клієнт вперше приходить до психолога, йому дуже важко розкрити ще незнайомій людині свої страхи та тривоги, але це необхідно для подальшої «реабілітації». Людина має розповісти все, що її бентежить, які наявні проблеми та говорити усе, враховуючи й мілкі деталі. Інколи вони можуть стати ключовими при вирішенні усіх виниклих питань. Психологиня також може задати декілька уточнювальних запитань, аби краще розуміти ситуацію та клієнта.

Під час сповіді клієнта, психолог-консультант записує потрібні деталі, стосовно ситуації людини та робить деякі висновки. В кінці сеансу вони обговорюють подальший розклад дій та кількість потрібних сеансів терапії. Вже тут людина починає довіряти свої думки психологу, що на наступних заняттях терапією стане полегшенням у розумінні думок клієнта. Крім терапії, Анастасія може задавати «домашнє завдання», яке потрібно опрацьовувати людині для більшого прогресу роботи. Якщо йому буде складно його виконати завдання, виникнуть труднощі або потрібна буде підтримка – у будь-який момент він може звернутись до Панасюк Анастасії, яка у свою чергу допоможе й зможе порадити дещо, аби клієнту було легше боротися зі своєю проблемою.  

Відгуки клієнтів Анастасії Панасюк

Більшість усіх відвідувачів Анастасії реєструються на консультації та терапії на сайті https://your-safe-place.com. Усі вказують на оперативність психолога та її команди, їхню ввічливість та повагу до кожного клієнта. Психологиня до кожної людини застосовує гештальт-підхід, який безперечно має гарні результати. Вони починають бачити у собі зміни та полегшення стану вже з першої бесіди зі спеціалістом. Не тільки українці, але й іноземці приїжджають до Львова, аби потрапити на прийом до Анастасії, адже їй довіряють як дорослі, так і діти, з якими буває складно знайти спільну мову. Та за 6 років безперервної роботи та додаткового навчання, вона почала розуміти усіх майже з півслова, що може гарантувати безперечний результат роботи психолога.

Copyright © All rights reserved.