Пн. Июн 24th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Що потрібно знати про проведення тендерів через систему ПроЗорро

1 min read

ProZorro – це централізований майданчик, який вважається центром всіх тендерів, електронних торгів, аукціонів й тому подібних процедур. Не дивлячись на те, що самі оголошення з’являються саме на електронних майданчиках, вони також зберігаються у відповідній базі даних. Як результат, всю ці інформацію завжди можна знайти, що дозволяє знизити рівень корупційної складової в сфері закупівель.

Самі акредитовані електронні майданчики, які можна знайти на сайті ПроЗорро можуть мати багато відмінностей. Хоч в них є одне основне завдання, вони мають сильні та слабкі сторони. Учаснику ж лише залишається проаналізувати всі ці моменти та зробити стосовно цього свої власні висновки.

Варто зазначити, що коли мова йде саме про тендерні державні закупівлі, то вони можуть бути допороговими й надпороговими. Все залежить від суми самого лоту. Якщо вона перевищує показник в 200 тисяч гривень за постачання товарів та 1.5 мільйонів за виконання певних робіт, о це вже будуть надпорогові закупівлі.

Через що потрібно пройти учаснику?!

В загальному, шлях кожного учасника виглядає приблизно однаково. Все починається з пошуку електронного майданчика та реєстрації на ньому. Хорошим прикладом для вдалого старту може стати сервіс https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/vse-pro-tendery-prozorro. Це один з давно перевірених ресурсів, в надійності якого не може бути навіть мінімальних сумнівів.

Самі торги зазвичай включають в себе 3 основні етапи. На кожному кроці потрібно знижувати суму пропозиції. Відповідно, хто в самому кінці зможе запропонувати найбільш економічно вигідні умови, той і стає переможцем в боротьбі за тендер.

Що стосується відслідковування самого процесу торгів, то все це також робиться елементарним чином. Вже після того, як всі заявки відправлені, кожен учасник має змогу ознайомитися з пропозиціями інших користувачів. Відповідно, вже на цьому етапі можна допускати й розуміти, наскільки великими є ваші шанси на отримання тендерного замовлення.

Якщо ви бажаєте зекономити максимум часу, у вас є можливість налаштувати електрону розсилку. Це один з зручних інструментів, який дозволить налаштувати фільтр та перенести всі оголошення на мобільний телефон. Відповідно, вам не доведеться постійно перевіряти сайт, так як всі оголошення будуть приходити відразу вам.

Copyright © All rights reserved.