Сб. Июл 20th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

У чому користь криптовалюти?

1 min read

Варто замислитись, чи є популярність, яку криптовалюта завоювала за ці роки, пустою чи ні. Однак, незважаючи на те, що криптовалюта, особливо біткоін, ще не замінила інституціоналізовану готівку, вона знайшла широке визнання у всьому світі.

Навіть такі відгалуження від криптовалюти, як nft картинки знайшли своє застосування. Але важливо розуміти, чи є в криптовалюті цінність ще до того, як почати в неї інвестувати на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/.

Спосіб оплати

Спочатку біткоін мав невелику цінність як спосіб оплати для торговців. Однак згодом деякі торговці по всьому світу, такі як ресторани, авіаперевізники, ювеліри та додатки, стали приймати його як платіжний засіб. Одним із найпомітніших продавців, які приймають криптовалюту як платіжний засіб, є компанія Apple Inc. Вона дозволяє 10 видів криптовалют для проведення транзакцій у App Store. Однак багато країн все ще активно вивчають криптовалюту як життєздатний спосіб оплати. Проте, враховуючи, що такі великі компанії, як Apple та Facebook, підтримують її ідею, очікується, що криптовалюта скоро набере обертів у різних країнах.

Інвестиції

Криптовалюти, особливо біткоін, є одним із найприбутковіших варіантів інвестицій в даний час. Зростання їх вартості надзвичайно динамічне і може виявитися відмінним засобом збільшення капіталу. Однак люди також повинні враховувати волатильність цього способу інвестування. Біткоін, найпопулярніша криптовалюта з найбільшою часткою ринку, пережила одні з найнестійкіших змін цін як актив. Наприклад, у грудні 2017 року вартість біткоіну впала з $19000 за BTC до $7000 за BTC. Оскільки в основі криптовалюти лежать не якісь матеріальні зміни, а зміна популярності та примхи, такі коливання цін природні.

Що таке технологія блокчейн?

Термін «технологія блокчейн» — це прозора, що не викликає сумнівів, загальнодоступна бухгалтерська книга, яка дозволяє безпечно передавати права власності на одиниці вартості, використовуючи шифрування з відкритим ключем та методи доказу роботи. Першою успішною реалізацією технології blockchain стала мережа Bitcoin.

Які комісії за транзакції в біткоін?

Всі транзакції біткоіна мають бути додані до блокчейну, який є офіційною публічною книгою всіх транзакцій біткоіну. Після додавання транзакція вважатиметься успішно завершеною чи дійсною.

Яка процедура роботи криптовалюти?

Криптовалюти використовують децентралізовану технологію для забезпечення безпеки платежів та зберігання грошей без вказівки імен користувачів або проходження через банк. Розпочати торгувати криптовалютами у вас є можливість на сучасній біржі https://www.bybit.com/uk-UA/. Ви також можете вибрати інші біржі, але спочатку слід переконатися в тому, що ви почали працювати з надійним та перевіреним проектом. Так як на даний момент ринок криптовалютних торгів регулюється слабо, ця додаткова робота може бути досить корисною.

Copyright © All rights reserved.