Ср. Май 22nd, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Побутова техніка та обладнання купити на майданчику УУБ

1 min read

Продаж різного обладнання в УУБ почалося 7 років тому.  Як показує практика, цей метод контролю заарештованих активів дуже великий: за більш ніж п’ять років електронний майданчик провів більше 200 тисяч онлайн-угод, в результаті чого Національний план витрат був оновлений на 7 мільярдів гривень.

Принциповим зобов’язанням електронних торгів УУБ є забеспечення якості та надійності.

Власність, що перебуває у власності, стає доступною для покупки після особливої перевірки її вартості, після якої головний співробітник держави готує документи, необхідні для обміну.  Сьогодні на сайті Української універсальної біржі можна купити конфісковане майно і поточне обладнання.  В обставинах, коли набір не продається на первинному проході, його вартість повністю знижується при наступних угодах.  Відповідно, ідеальна ситуація для пропозиції різного обладнання по онлайн-угодах в основному значна — це не тільки сприйнятливість і простота циклу, але і реальна можливість придбати життєво важливе обладнання за ціною обміну.

Купуйте побутові пристрої на сайті УУБ

За офіційними даними, з моменту створення державної системи електронної торгівлі нерухомістю було проведено близько 28 тисяч відкритих торгів.  Наприклад, домашні пристрої, кулери, телевізори та пральні машини є основними покупцями.  Більш того, на сайті УУБ ви можете ознайомитися з явним обладнанням.  УУБ зазвичай надає нерухомість, доступну для покупки, конфісковану у власників магазинів, бістро, винахідницьких майстерень і т. д. Це можуть бути сучасні холодильні установки, вітрини для продуктів харчування, механічні машини для приготування тіста, борошна, Еспресо, електричні вимикачі, трансформаторні підстанції.  і це тільки початок.

Заходьте на сайт uub.in.ua і вивчайте розпродажі!

Copyright © All rights reserved.