Пн. Июн 24th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Які види послуг можна знайти в тендерах на охорону

1 min read

Державні закупівлі – це не лише постачання певних товарів непромислового значення. Це один з реальних міфів, який не завжди брався до уваги. Насправді ж, держзамовлення можуть бути самого різного характеру. Це може бути поставка продовольчих товарів, надання послуг по обрахункам, проведення фінансових операцій, виконання ремонтних робіт й так далі по списку.

Перелік можливих предметів закупівлі досить великий, тому згадати всі ці аспекти – це досить важке завдання. Один з цікавих напрямків в держаних замовленнях – це надання охоронних послуг. Не важко здогадатися, що мова йде лише про спеціалізовані фірми, які працюють в напрямку надання такої охорони й зацікавлені в тому. щоб стати учасниками таких тендерів.

Для чого брати участь в таких закупівлях

Питання скоріш риторичне, тому що відповідь на нього максимально очевидна. Для компаній, що працюють в даному напрямку — це реальна можливість дати своїй фірмі важливий крок вперед. Окрім реального прибутку за виконання таких замовлень, компанія може покращити свій імідж. Маючи в своїй історії позитивні відгуки від державних установ, зацікавленість в фірмі може дуже сильно зрости.

Зазвичай, коли мова йде саме про охоронні замовлення, то в таких послуг найбільш зацікавлені:

  1. Галереї;
  2. Музеї;
  3. Адміністрації;
  4. Управління різних структур;
  5. Державні організації.

Говорячи загалом, в тендерах зацікавлені і організації, в яких може бути велика кількість дорогого обладнання меблів та інших матеріальних цінностей. 

Що стосується самих послуг, які звичайно надаються компаніями, які беруть участь в таких тендерах, то зазвичай це:

  • Комплексна система безпеки з врахування всіх важливих моментів;
  • Налаштування пультової охорони на дорученому об’єкті;
  • Підготовка та налаштування тривожної кнопки. Частіше за все використовується в банківських установах та різних магазинах;
  • Відеоспостереження – це одна з найбільш популярних послуг й вона цікава майже всім установам, починаючи з адміністрації та закінчуючи сільськими радами;
  • Сигналізація – це ще один вид послуг, які мають всеосяжний попит та цікаві всім установам без винятку.

Ознайомитися з повним переліком послуг та іншими важливими моментами, що мають відношення до охорони, може за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-ohoronni-poslugy-v-sistemi-prozorro. Інформація знаходиться у вільному доступі і кожен може нею скористатись.

Copyright © All rights reserved.