Вт. Июн 18th, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Порядок реалізації арештованого майна на електронних аукціонах

1 min read

Протягом останніх років значно збільшилась кількість лотів, на яких реалізується арештоване майно. Варто нагадати, що згідно з законом, прийнятим Державною виконавчою службою, все арештоване майно повинно виставлятися на електронні аукціони, де звичайні люди матимуть змогу взяти участь в таких торгах.

Таким чином, влада реалізує майно, яке було конфісковане у боржників. Сам формат продажу такого майна через електронні майданчики дає змогу гарантувати рівні умови для всіх учасників. Сама ж процедура є максимально прозорою, що дозволяє навіть звичайним людям спостерігати за результатами таких аукціонів.

Що стосується самого поняття арештованого майна, то це можуть бути не лише нерухомі, але й рухомі активи. Відповідно, вони можуть виставляти на торги лише за умови, коли боржник суворо порушував всі правила, що прописані в договорі. 

Про це ви можете дізнатися більш детально, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/poryadok-realizatsiyi-areshtovanogo-majna-na-torgah-prozorro-sale, де питання реалізації арештованого майна розкрито більш детально.

Що потрібно знати про сам факт реалізації такого майна?!

Згідно чинного законодавства, є реальні прописані норми та термін, що відводиться на реалізацію такого майна. Важливо зазначити, що для продажу такого майна на торгах, воно повинно ще бути правильно конфісковано, з врахуванням норм діючих законів України.

Що стосується формування самого лоту, в якому зможуть брати участь інші користувачі, то в ньому повинні бути прописані такі моменти, як:

  • Місце розташування або ж зберігання майна, яке виставляється на торги;
  • Вартість виставленого об’єкту й наявність відповідного фото- та відеоматеріалів, по яким можна оцінити стан майна;
  • Формат реалізації – це можуть бути стандартні електронні торги або аукціон, де вже виставляється фіксована вартість майна;
  • Дані про виконавця замовлення – тобто, мова йде безпосередньо про організатора торгів;
  • Інформація про компанію боржника – в цьому розділі прописуються дані про особу або ж компанію, яка раніше володіла цим майном.

Це декілька основних моментів, які повинні бути обов’язково прописані в оголошенні про реалізацію арештованого майна.

Що стосується потенційних учасників таких торгів, то їх завдання полягає в тому, щоб врахувати всі прописані вимоги.

Copyright © All rights reserved.