Ср. Май 22nd, 2024

Provokacia

новости и аналитика Украины

Продаж земельних наділів за допомогою системи Прозорро.Продажі

1 min read

Згідно зі статистикою, опублікованою Міністерством аграрної політики, прихований ринок оренди угідь землі сільгосппризначення має оцінку в 60-90 мільярдів грн. Введення цілком законних земельних ринків дало можливість іншим державам знизити ступінь корупції і значно вдосконалити агропромисловий сектор. Але досягти цього можливо лише в разі, коли реалізація ділянок землі в Україні буде проводитися справедливо і відкрито.

Дозволити вирішити всі вищевказані питання, що стосуються встановлення відкритої вартості на ділянку на земельному ринку, здатна система електронних торгів Prozorro.Sale. Уже кілька років технологічний ІТ-стартап сприяє відкритою і прозорою продажу власності держави, комунальних господарств та приватної власності. Аукціони, які проводяться на певних майданчиках, мають значний рівень довіри – за 4 роки до них підключилися 33 000 учасників з усіх регіонів країни.

Продаж на сайті Української універсальної біржі

В системі Прозорро.Продажі працює Українська універсальна біржа. Компанія швидко будує всеукраїнську мережу представництв, контори знаходяться в Києві, Чернігові, Херсоні, Миколаєві, Полтаві, Одесі, Сумах, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та інших містах. УУБ вдалося створити не лише розгалужену мережу, а й створити сервіс по оцінці власності з незалежної сторони, проводити аукціони на високопрофесійному рівні.

Корумпований стан справ був на руку тільки тим комерційним представникам, які діють через нелегальні схеми і домовленості. Даючи хабарі, вони завуалювавши під оренду на довгий термін нелегально продають землі. А мораторій працював хіба що тих фермерів, які вели екстенсивне господарство. Зате скасування мораторію надає виробникам сільськогосподарської продукції можливість раціонального вкладення грошей в ділянки і отримання доходу більше в рази, адже вони будуть вже повноправними власниками землі. Отже, початок роботи земельного ринку повністю змінить вектор діяльності сільського господарства в позитивну сторону. За посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukraini/ більше інформації про торги на УУБ.

За майже 5 років існування системи Prozorro.Sale на її акредитованих майданчиках сталося 374 000 процедур аукціонів, в яких брали участь більше 34 000 чоловік. А прибуток від них в держбюджети різних рівнів вже минула позначку в 39 млрд. грн.

Copyright © All rights reserved.